KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16066163

nr 1606 6163

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad, "Its so easy. . ". Blandteknik på duk, 46x60 cm, yttermått inklusive ram: 56x70 cm

Utrop:

500 kr

måndag 18 mars 2024
kl 19:24:30